Kitap Yorumu || Seçilmiş Bedenler

Evet İstanbul’ dan herkese iyi geceler diliyorum. Bugün de Seçilmiş Bedenler adlı kitapla karşınızdayım. Eski bir kitap olsa da bir 5 yıl kadarcık güzel bir kitaptı. Bugün bitirdim ve yazmak istedim. Okuyunca bir kere de bitebilecek kitaplardan en azından kendi açımdan öyle oldu. Okumaya üşeniyordum sınavlarım dolayısıyla ve sonunda karar vererek azimle bugün bitirebildim. Kitabın seri olmasına üzüldüm aslında seri okumaktan pek hoşlanmıyorum devamını merak edip duruyorum sonuçta kitabı alamadığım zaman. Tek kitaptan oluşan maceralar tercihim.

Kitap bence güzeldi. Belki en’ ler listesine konamaz ama okunacak iyi kitaplar listesine girebilir. Heyecan, macera ve aşk üçlüsü bu kitabın temasındaydı. Fantastik sınırlar baya zorlanmış gibiydi bence DC evrenini mantıklı gören bir kişi söyledi bunu. Değişik bir durum. Yani düşünce okuyabilmek, geleceği görebilmek gibi şeyler kitapta geçiyordu. Ama yine de beğenmiştim. Burada bilim kurgu + fantastik sevdiğimi fark ettim.

Sanırım şu anda dört kitap biri de daha çevirilmemiş Türkçe’ye. Kafanızı dağıtacak bir kitap arıyorsanız bence okuyun derim ve bir de seri kitabı unutmayalım.

 

İyi okumalar…

3 Comments

 1. Barış

  20 Haziran 2017 at 16:10

  Eşşiz bir mutlulukla okudum fakat hikaye beni memnun etmedi açıkçası daha derin olmasını isterdim

  1. ozgeyilmzh

   23 Haziran 2017 at 23:50

   Valla bende okurken çok memnun olmadım dediğim gibi enler listemde olmazdı. Ama vakit öldürmek için okunabilir diyorum tabi ki daha güzel kitaplar da vardır eminim.

 2. Uz Dr Hakan

  2 Şubat 2018 at 03:57

  güzel yazılar için siteme bekliyorum

Leave a Reply